wtorek, 9 kwietnia 2013

Fernando bawi się z dziećmi na Stamford Bridge.

7 kwietnia 2013 roku, w dzień meczu następnej kolejki Premier League Chelsea podjęło u siebie Sunderland. Wcześniej jednak Fernando Torres postanowił pobawić się z dziećmi na murawie stadionu. Leo i Nora wraz z Tatą bawili się doskonale. Samemu Fernando dobrze zrobiła zabawa z dziećmi, bowiem w meczu wykazał się doskonałą szybkością i odwagą.

Drużyna Beniteza wygrała spotkanie 2-1. Po pierwszej połowie meczu doszło do zmiany  Torresa wbiegł na boiska za Dembe Ba, prawdopodobnie w skutek kontuzji Senegalczyka.

Fernando Torres nie potrzebował dużo czasu na to, aby pokazać się z dobrej strony. Już w 47 minucie przeprowadził raj przed niemal połowę boiska i podał do Oscara, który oddał groźny strzał na bramkę. Footballówka po drodze odbiła się od Mignoleta i Kilgallona i wpadła do siatki.