czwartek, 14 marca 2013

LE: Chelsea gra dalej.

Steaua zdobyło 2 gole w spotkaniu, to jednak Chelsea w drugiej połowie górowała na Stamford Bridge. 3 gole The blus dały awans do dalszej gry w Lidze Europejskiej.
Gole dla Chelsea zdobyli:

Juan Mata
John Terry
Fernando Torres

Torres miał asystę przy golu Terrego, bowiem gdyby nie Hiszpański napastnik, polski obrońca Steaua zdołał by nie dopuścić angielskiego obrońcy Chelsea do zdobycia pięknej bramki.
Sam Fernando wpisał się na listę strzelców w 71 min meczu. Kilka minut później, Hiszpan został faulowany w polu karnym przeciwnika, mimo tego, sędzia na podyktował jedenastki, a Hiszpański napastnik został przypadkowo po raz kolejny sfaulowany, tym razem przez polaka, który nieumyślnie, uderzył leżącego Hiszpana na murawie w twarz, co spowodowało u Torresa krwawienie z drug oddechowych.
El nino został opatrzony, przez sztab szkoleniowy Chelsea, wrócił na murawę z jeszcze krwawiącym nosem oraz koszulą BEZ NAZWISKA za co sędzia wyprosił go z boiska.
Hiszpan otrzymał swoją koszulką i mógł spokojnie wrócić na murawę.

Po kilkunastu minutach gry, Eden Hazard został faulowany w polu karnym, co w rezultacie zamieniło się na rzut karny, do którego wykonania przystąpił Hiszpański napastnik niebieskich. Torres jednak nie wykorzystał karnego, futbolówka odbiła się o poprzeczkę, którą był górny słupek bramki.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2, co dało Chelsea gwarancje miejsca w Lidze Europejskiej.   Cała zasługa tak, czyś jak należy do Torresa, bowiem to właśnie jego gol na 3-2 uratował Chelsea przed spadkiem.