sobota, 29 września 2012

Torres zadowolony ze zwycięstwa.

Strzelec bramki, która otworzyła dziś wynik meczu Arsenalu z Chelsea, Fernando Torres wyraził swoje zadowolenie z dzisiejszego zwycięstwa swojej drużyny.
'The Blues' pokonali dziś podopiecznych Arsene Wengera 1:2. W 20 minucie rezultat meczu otworzył właśnie Torres pięknym strzałem z woleja. Jeszcze przed przerwą wyrównał Gervinho, a tuż po przerwie wynik ustalił Juan Mata.

Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że dzisiejszy wynik meczu będzie bardzo ważny. To jeden z naszych głównych celów na ten sezon - chcemy wygrywać tego rodzaju starcia. Chcemy być w top4 i chcemy walczyć o mistrzowską koronę - rozpoczyna Hiszpan.

Za nami pierwszy poważny test. Zagraliśmy na trudnym terenie z dobrą drużyną. Ten mecz to dla nas coś dobrego - dodaje 28-latek.

Roberto Di Matteo po raz kolejny zdecydował się wystawić w pierwszym Oscara, Matę i Hazarda. Taka kolej rzeczy bardzo cieszy Torresa.

Ci piłkarze, którzy są ustawiani za mną dają mi wiele wsparcia. Muszę poprawić trochę tworzenie sytuacji swoim kolegom. Chcę również strzelać więcej goli. Przed nami długa droga, ale poprawiać musimy się wszyscy. Myślę, że w tym sezonie gramy innym stylem - kończy Fernando Torres.