środa, 1 stycznia 2014

Nowy Rok, zaczyna się wspaniale - mały prezent dla żony?

W dzisiejszym spotkaniu Chelsea vs. Southampton, Londyńczycy zdobyli trzy bramki, co za tym idzie, nowy rok zapowiada się bardzo fajnie, mamy nadzieje, że Chelsea będzie tak kończyła każdy mecz.
Trzy bramki trafione na 3-0, jedna z nich była autorstwa Fernando Torresa, który grał od pierwszej minuty, jak widzieliśmy, Hiszpan dzisiaj błyszczał na boisku, maił wspaniałe akcje, jednak brakowało jeszcze lepszego zakończenia. W końcu w drugiej połowie meczu, udało się i Torri strzelił pięknego gola.
Przypominam, że dzisiaj również swoje urodziny obchodzi żona Fernando, Olalla, czyży Torres chciał zrobił jej mały prezent w postaci gola? Bardzo pomysłowe. W każdym razie, Fernando spisał się na medal, a Chelsea może cieszyć się pierwszym zwycięstwem w nowym roku.