czwartek, 23 stycznia 2014

Kilka tygodni bez Torresa.

Chelsea pokonała Manchester United na Stamford Bridge 3:1. Hat-tricka w tym meczu strzelił Samuel Eto'o, którego na boisku w 79 minucie zastąpił Fernando Torres. Niestety nie minęło kilka minut, a Hiszpan doznał kontuzji kolana.
Jak wskazywały pierwsze prognozy chodzi o więzadła, a więc coś, z czym Fernando miał w przeszłości ogromne problemy. 'Na szczęście' kontuzja nie okazała się tak poważna i jego przerwa potrwa 'zaledwie' kilka tygodni.
Fernando? Będziemy sobie musieli poradzić bez niego przez najbliższe kilka tygodni. Tak pokazał prześwietlenie więzadeł w jego kolanie.
To bedzie czas dla Demby Ba. To bardzo przykre, bo Nando jest obecnie w świetnej dyspozycji, ale to jest moment, w którym szansę dostanie Demba Ba.
Demba miał fantastyczny tydzień. To była piekielnie trudna decyzja, żeby go odsunąć od składu na ten mecz, bo na treningach pracuje bardzo ciężko. Następne mecze jednak będą należeć do Demby i Samuela. Zaczynamy! - powiedział Mourinho w pomeczowym wywiadzie.